‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: мультиколір
довжина гірлянди (без шнура живлення): 28 метрів
довжина шнура живлення: 0,6 м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5 мм
кількість лампочок: 500шт
відстань між лампочками: 7 см
форма, розмір лампочки: класична, 5 мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: ні
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 30000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 40 шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 500 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Нить комнатная, Нить уличная |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 40 шт |
| Провод, диаметр | прозрачный силикон, 1,5 мм |
| Длина | 28 метров |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
| Степень защиты | IP 44 |
| Срок службы | 30000 |
- Цена: 330 ₴



