
Гирлянда рубинка 400 LED, Мультик цвет, Черный провод, 20 метров (Только ОПТ)
280 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 1247-01
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: мульті
довжина гірлянди (без шнура живлення): 20 метрів
довжина шнура живлення: 0,6 м
вид, діаметр проводу: чорний ПВХ 1,5 мм
кількість лампочок: 400 шт
відстань між лампочками: 6 см
форма, розмір лампочки: міні рубін, 5 мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: ні
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 30000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 60 шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Напряжение | 220 В |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 100 шт |
| Провод, диаметр | чёрный ПВХ, 1,5 мм |
| Длина | 20 метров |
| Степень защиты | IP 44 |
| Срок службы | 30000 |
| Контроллер | есть |
| Форма, размер лампочки | мини рубин, 5мм |
| Цвет свечения | мульти |
- Цена: 280 ₴



