Гірлянда
- створює казкову новорічну атмосферу в кімнаті
- живлення від мережі, кілька режимів роботи
- продається в оригінальній картонній упаковці
Правила безпечного використання
- не вішайте гірлянди занадто низько, щоб маленькі діти або тварини не могли їх дістати.
- не залишайте включену гірлянду на ніч
- не залишайте включену гірлянду йдучи з дому
- не ставте ялинку біля електронагрівальних приладів
- не прикрашайте ялинку з гірляндою ватою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 360 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 30 шт |
| Уличная | можно использовать, IP 54 |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
| Провод, диаметр | прозрачный силикон, 1,5 мм |
| Размеры | 4м*0,8м |
| Цвет, тип свечения | мульти, эффект водопада |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴



