‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: RB-фіолетовий, ефект водоспаду
розміри гірлянди: ширина завісу – 4м, довжина нитки вниз – 0,8м
кількість ниток вниз: 10шт
відстань між нитками вниз: 40см
довжина шнура живлення: 1м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5мм
кількість лампочок: 360шт
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 54
вуличне застосування: ні
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Фиолетовый |
| Цветовая гамма | Фиолетовый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 360 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 30 шт |
| Уличная | можно использовать, IP 54 |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
| Провод, диаметр | прозрачный силикон, 1,5 мм |
| Размеры | 4м*0,8м |
| Цвет, тип свечения | RB-фиолетовый, эффект водопада |
- Цена: 580 ₴


