‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий, ефект водоспаду
розміри гірлянди: ширина завісу – 3м, довжина нитки вниз – 3м
кількість ниток вниз: 10шт
відстань між нитками вниз: 30см
довжина шнура живлення: 1м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5мм
кількість лампочок: 480шт
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 54
вуличне застосування: ні
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Вулична | можна використовувати, IP 54 |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
| Дріт, діаметр | прозорий силікон, 1,5 мм |
| Розміри | 3м*3м |
| Колір, тип світіння | теплий білий ефект водоспаду |
- Ціна: 700 ₴



