‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: синій, ефект водоспаду
розміри гірлянди: ширина завісу - 3м, довжина нитки вниз – 2,5м
кількість ниток вниз: 10шт
відстань між нитками вниз: 30см
довжина шнура живлення: 1м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5мм
кількість лампочок: 480шт
форма, розмір насадки: лінза, 8мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 54
вуличне застосування: ні
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Синий |
| Цветовая гамма | Синий |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 480 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 30 шт |
| Форма, размер лампочки | линза, 8 мм |
| Степень защиты | IP 44 |
| Провод, диаметр | прозрачный силикон, 1,5 мм |
| Переходник для соединения | есть |
| Размеры | 3м*2,5м |
| Цвет, тип свечения | синий, эффект водопада |
- Цена: 860 ₴



