
Гірлянда лампочки 40LED, Мультик колір, прозорий провід, 7м+перехідник, 18мм лампочка (Тільки ОПТ)
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1362-54
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: мультиколір
довжина гірлянди (без шнура живлення): 7м
довжина шнура живлення: 0,7 м
вид, діаметр проводу: чорний ПВХ 2,2 мм
кількість лампочок: 40 шт
відстань між лампочками: 17 см
форма, розмір насадки: муляж кульки, 1,8 см
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: динамічний
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні, Кульки Вулична |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Дріт, діаметр | прозорий ПВХ, 2 мм |
| Довжина: | 7 метрів |
| Форма, розмір лампочки | кулька, 18 мм |
| Вулична | можна використовувати, IP 44 |
| Перехідник для з'єднання | є |
- Ціна: 240 ₴


