
Гирлянда лампочки 30LED, Белый цвет, черный провод, 7м+переходник, 25мм лампочка (Только ОПТ)
280 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 1363-03
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: білий
довжина гірлянди (без шнура живлення): 7м
довжина шнура живлення: 0,7 м
вид, діаметр проводу: чорний ПВХ 2,2 мм
кількість лампочок: 30 шт
відстань між лампочками: 23 см
форма, розмір насадки: муляж кульки, 2,5 см
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: динамічний
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Режим работы | Статический |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Цветовая гамма | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 30 шт |
| Форма лампочки | Шарик |
| Длина шнура питания | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Шарики комнатная, Шарики Уличная |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 40 шт |
| Провод, диаметр | черный ПВХ, 2 мм |
| Длина | 7 метров |
| Форма, размер лампочки | шарик, 25 мм |
| Уличная | можно использовать, IP 44 |
| Переходник для соединения | есть |
- Цена: 280 ₴


