
Гирлянда ретро лампочки матовые 20LED, Теплый белый цвет, 7м+переходник, 50мм лампочка (Только ОПТ)
430 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 13652-07
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий
довжина гірлянди (без шнура живлення): 7м
довжина шнура живлення: 0,5 м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,8мм
кількість лампочок: 20шт
відстань між лампочками: 35 см
форма, розмір насадки: лампочка, 5 см
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання гірлянд: ні
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Статический |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 20 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Длина шнура питания | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Шарики комнатная, Шарики Уличная |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 20 шт |
| Провод, диаметр | черный силикон, 1,3мм |
| Длина | 7 метров |
| Форма, размер лампочки | шарик, 50 мм |
| Степень защиты | IP 44 |
- Цена: 430 ₴

