
Гирлянда уличная 100LED+FLASH, 10 метров, черный каучук 2 мм, Синий цвет (Только ОПТ)
355 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 1423-02
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: синій + FLASH
довжина гірлянди (без шнура живлення): 10 м
довжина шнура живлення: 0,5 м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 2 мм
кількість лампочок: 95 шт
відстань між лампочками: 10 см
форма, розмір лампочки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний + FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 30шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Цвет свечения | Синий |
| Цветовая гамма | Синий |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 30 шт |
| Провод, диаметр | чёрный каучук, 2 мм |
| Уличная | можно использовать, IP 40 |
| Длина | 10 метров |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
- Цена: 355 ₴

