
Гирлянда уличная 100LED+FLASH, 10 метров, Черный каучук 3,3 мм, Белый цвет (Только ОПТ)
585 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 1431-030
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: холодний білий +FLASH
довжина гірлянди (без шнура живлення): 10м
довжина шнура живлення: 1,5м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 3,3мм
кількість лампочок: 96 шт
відстань між лампочками: 10см
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний +FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 68
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Цвет свечения | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 20 шт |
| Провод, диаметр | чёрный каучук, 3,3 мм |
| Уличная | да, IP 64 |
| Длина | 10 метров |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
| Переходник для соединения | есть |
- Цена: 585 ₴

