
Гірлянда вулична БАХРОМА 160 LED+FLASH 5м*0,7м, чорний каучук 3.3мм, Теплий білий колір (Тільки ОПТ)
1 055 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1444-070
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий + FLASH
розміри гірлянди: 5м х 0,7м
кількість ниток вниз: 30 шт
відстань між нитками вниз: 16,5 см
довжина шнура живлення: 1,5 м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 3,3мм
кількість лампочок: 158 шт
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний + FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 65
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 160 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Дріт, діаметр | чорний каучук, 3,3 мм |
| Вулична | так, IP 65 |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
| Перехідник для з'єднання | є |
| Розміри | 5м*0,7м |
| Колір, тип світіння | теплий-білий + flash |
- Ціна: 1 055 ₴



