
Гирлянда уличная БАХРОМА 100 LED 3,3м*0,7м, білий каучук 3.3мм, Синий+FLASH (Только ОПТ)
700 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 1448-020
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: синій + FLASH
розміри гірлянди: 3м х 0,7м
кількість ниток вниз: 20 шт
відстань між нитками вниз: 15 см
довжина шнура живлення: 1,5 м
вид, діаметр проводу: білий каучук 3,3мм
кількість лампочок: 98 шт
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний + FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 65
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Цвет свечения | Синий |
| Цветовая гамма | Синий |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 20 шт |
| Провод, диаметр | белый каучук, 3,3 мм |
| Уличная | да, IP 65 |
| Форма, размер лампочки | 5 мм |
| Переходник для соединения | есть |
| Размеры | 3,3м*0,7м |
| Цвет, тип свечения | синий + flash |
- Цена: 700 ₴



