
Гірлянда вулична ШТОРА 300 LED, 3м*2м, Чорний каучук 3.3мм, Статик, Теплий Білий колір (Тільки ОПТ)
2 020 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1458-07
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: білий теплий
розміри гірлянди: ширина завісу – 3м, довжина нитки вниз – 2м
кількість ниток вниз: 15шт
відстань між нитками вниз: 20см
довжина шнура живлення: 1,5м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 3,3мм
кількість лампочок: 300шт
форма, розмір насадки: класична, 8мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 65
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 10шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Дріт, діаметр | чорний каучук, 3,3 мм |
| Вулична | так, IP 65 |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
| Перехідник для з'єднання | є |
| Розміри | 3м х 2м |
- Ціна: 2 020 ₴

