
Гирлянда 100 LED, синій колір, прозорий провід, 6метров (Тільки ОПТ)
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1110-02
Відеоогляд
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: синій
довжина гірлянди (без шнура живлення): 6 метрів
довжина шнура живлення: 0,6 м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5 мм
кількість лампочок: 100 шт
відстань між лампочками: 7 см
форма, розмір лампочки: класична, 5 мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: ні
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 30000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 100 шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Колір світіння | Синій |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Синій |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна, Нитка вулична |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Дріт, діаметр | прозорий силікон, 1,5 мм |
| Довжина: | 6 метрів |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Термін експлуатації | 30000 |
- Ціна: 135 ₴






