‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: мультиколір, ефект водоспаду
розміри гірлянди: ширина завісу - 3м, довжина нитки вниз – 1,5м
кількість ниток вниз: 10шт
відстань між нитками вниз: 30см
довжина шнура живлення: 1м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,5мм
кількість лампочок: 320шт
форма, розмір насадки: лінза, 8мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: так
режим роботи: динамічний
кількість режимів роботи: 8
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 54
вуличне застосування: ні
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Форма, розмір лампочки | лінза, 8 мм |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Дріт, діаметр | прозорий силікон, 1,5 мм |
| Перехідник для з'єднання | є |
| Розміри | 3м*1,5м |
| Колір, тип світіння | мульти, ефект водоспаду |
- Ціна: 630 ₴


