
Гірлянда лампочки 12 LED, 5 м + перехідник, Теплий білий колір, 40 мм лампочка (Только ОПТ)
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1364-07
Відео огляд
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий
довжина гірлянди (без шнура живлення): 5 м
довжина шнура живлення: 0,7 м
вид, діаметр проводу: чорний ПВХ 1,8 мм
кількість лампочок: 12 шт
відстань між лампочками: 40 см
форма, розмір насадки: муляж кульки, 4 см
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 12 шт. |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні, Кульки Вулична |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Дріт, діаметр | чорний силікон, 1,3 мм |
| Довжина: | 5 метрів |
| Форма, розмір лампочки | кулька, 40 мм |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Перехідник для з'єднання | є |
- Ціна: 280 ₴







