
Гірлянда ретро лампочки матові 20LED, Теплий білий колір, 7м+перехідник, 50мм лампочка (Тільки ОПТ)
430 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 13652-07
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий
довжина гірлянди (без шнура живлення): 7м
довжина шнура живлення: 0,5 м
вид, діаметр проводу: прозорий ПВХ 1,8мм
кількість лампочок: 20шт
відстань між лампочками: 35 см
форма, розмір насадки: лампочка, 5 см
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання гірлянд: ні
ступінь захисту IP: IP 44
внутрішнє застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кульки кімнатні, Кульки Вулична |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Дріт, діаметр | чорний силікон, 1,3 мм |
| Довжина: | 7 метрів |
| Форма, розмір лампочки | кулька, 50 мм |
| Ступінь захисту | IP 44 |
- Ціна: 430 ₴

