
Гірлянда вулична 100LED+FLASH, 10 метрів, чорний каучук 2 мм, Теплий білий колір (Тільки ОПТ)
355 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1423-07
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий + FLASH
довжина гірлянди (без шнура живлення): 10 м
довжина шнура живлення: 0,5 м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 2 мм
кількість лампочок: 95 шт
відстань між лампочками: 10 см
форма, розмір лампочки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний + FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
вуличне застосування: можна використовувати
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 30шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Дріт, діаметр | чорний каучук, 2 мм |
| Вулична | можна використовувати, IP 40 |
| Довжина: | 10 метрів |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
- Ціна: 355 ₴






