
Гірлянда вулична 200LED, 10 метрів, прозорий каучук 2,2 мм, Теплий Білий колір (Тільки ОПТ)
370 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1425-07
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий
довжина гірлянди (без шнура живлення): 10м
довжина шнура живлення: 1,5м
вид, діаметр проводу: прозорий каучук 2,2мм
кількість лампочок: 190 шт
відстань між лампочками: 10см
форма, розмір лампочки: матова класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 44
вуличне застосування: можна використовувати
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
упаковка: коробка (картон)
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 40шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Дріт, діаметр | прозорий ПВХ, 2,2 мм |
| Вулична | можна використовувати, IP 40 |
| Довжина: | 10 метрів |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
- Ціна: 370 ₴

