
Гирлянда уличная 100LED+FLASH, 10 метров, Черный каучук 3,3 мм, Теплый Белый цвет (Только ОПТ)
585 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1431-070
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️

Актуальні характеристики від виробника:
колір світлодіодів: теплий білий+FLASH
довжина гірлянди (без шнура живлення): 10м
довжина шнура живлення: 1,5м
вид, діаметр проводу: чорний каучук 3,3мм
кількість лампочок: 96 шт
відстань між лампочками: 10см
форма, розмір насадки: класична, 5мм
тип лампочки: світлодіодна
контролер: ні
режим роботи: статичний +FLASH
можливість з’єднання гірлянд: так
ступінь захисту IP: IP 68
вуличне застосування: так
джерело живлення: мережа 220В
термін служби: 50000 годин
вид пакування: картонна упаковка
країна виробник: Китай
кількість в ящику: 20шт
Менеджер оптового сайту +380 (96) 678-84-94
‼️ Зверніть увагу: мінімальна сума замовлення на гурт "Святкове освітлення" від 2000грн ‼️
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Дріт, діаметр | чорний каучук, 3,3 мм |
| Вулична | так, IP 64 |
| Довжина: | 10 метрів |
| Форма, розмір лампочки | 5 мм |
| Перехідник для з'єднання | є |
| Колір, тип світіння | теплий-білий + flash |
- Ціна: 585 ₴

